Pole tekstowe: ZIMOWE ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW

         W dniu 20.02.2014r gościliśmy w naszym przedszkolu dzieci z  Przedszkola Nr 9 w  Stalowej Woli. Dzieci zostały zaproszone na drugie przedstawienie z cyklu ,,Cztery Pory Roku”, tym razem pod hasłem ,,Zima dookoła nas”. Montaż słowno - muzyczny został przygotowany przez grupy przedszkolne GP2 oraz G02. Na początku gości powitał śniegowy  Bałwanek zapraszając wszystkich na występ. Następnie dzieci zaprezentowały piosenki o tematyce zimowej, ich treści były ilustrowane ruchem i zawierały układy taneczne. Repertuar muzyczny poprzedzony był pogadanką oraz pokazem. Po przedstawieniu  przyszedł czas  na wspólną  zabawę razem z Bałwankiem przy znanych piosenkach dla dzieci.

Wszyscy świetnie się  bawili i byli w doskonałym  humorze. W dowód wdzięczności zostaliśmy zaproszeni na kolejne spotkanie z dziećmi w ramach  współpracy integracyjnej  między przedszkolami.

Spotkania te są miłym akcentem w codziennych zajęciach przedszkolaków. Zachęcają do wspólnej zabawy i uczą nawiązywania pozytywnych relacji z rówieśnikami.

 

Katarzyna Spinek

Strzałka w lewo: POWRÓT
Pole tekstowe: „Radość jest matką wszystkich cnót.”
Johann Wolfgang Goethe