Pole tekstowe: PIKNIK „ ŻYJ ZDROWO, KOLOROWO!”
Pole tekstowe: „Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię”
Johann Wolfgang Goethe

W dniu 9.06.2009r. odbył się w naszej szkole Piknik pod hasłem- Żyj zdrowo, kolorowo! Piknik miał na celu propagowanie postaw prozdrowotnych dotyczących dbałości o prawidłowe bogate w witaminy odżywianie czyli spożywanie owoców i warzyw. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania się w przeboju „Ogórek”- debiut uczniów z klas dla uczniów z autyzmem i w przeboju „Witaminki”- uczniowie klas młodszych szkoły podstawowej.

Ważną częścią naszego Pikniku było wystąpienie pani dietetyk A.  Galczak- Kondraciuk, która w sposób praktyczny poprzez wykonanie sałatek warzywnych i owocowych podkreśliła potrzebę zdrowego odżywiania, a w szczególności spożywania kolorowych owoców i warzyw. Swoją obecnością zaszczyciły nas uczennice szkoły tańca „Merengue”, które zaprezentowały się w układach gimnastyczno- tanecznych.

„Ogórek, ogórek, ogórek zielony ma garniturek i czapkę i sandały zielony, zielony jest cały…”

Uczniowie mieli możliwość degustacji w naszej Restauracji „Witaminka” soków owocowych, grillowanych warzyw i kukurydzianego popcornu. Podczas pikniku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Jem zdrowo kolorowo”. I miejsca zajęli Szczęch Adam, kl. VI b, Czuba Sebastian kl. V c i Tofil Krystian kl. VI b.

Nad całością pikniku czuwała p. Alicja Złotek. Oprawę taneczno- dyskotekową przygotował i prowadził didżej Darek, za co mu bardzo dziękujemy, ponieważ zrobił to nieodpłatnie.

Alicja Złotek

Strzałka w lewo: POWRÓT