Pole tekstowe: KIERMASZ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
Pole tekstowe: „Wszystkie wielkości świata nie są warte dobrej przyjaźni.”
Francois Marie Aronet de Voltaire

Monika Pieńczewska

Pole tekstowe: 	W dniach 7 i 8 kwietnia odbył się w naszej szkole kolejny kiermasz świąteczny. Tym razem przygotowano dekoracje i ozdoby wielkanocne. Na kiermaszowy stole stanęły pieczone baranki, zające i baby, były też wiosenne kompozycje z kwiatów i zbóż oraz wielkanocne wianki. Nie zabrakło ręcznie malowanych kaczek, gąsek i jajek, baranków z masy solnej, jak również zajączków i kurczaków ze sznurka i sizalu. Wśród wszystkich dekoracji królowały wielkanocne jajka wykonane różnymi technikami... Były więc jajka ręcznie malowane, ozdabiane sznurkiem i kryształkami, oklejane bibułą i haftowane. Całości dekoracji dopełniały lubiane przez wszystkich aniołki.
	Stoisko kiermaszowe prezentowało się wprost bajecznie, kusiło bogactwem kolorów 
i kształtów, dlatego też cieszyło się dużym zainteresowanie wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły, którzy chętnie dokonywali świątecznych zakupów.
	Dekoracje na kiermasz wielkanocny przygotowały panie: Małgorzata Lewandowska, Renata Pawnik – Nowakowska, Monika Pieńczewska, Justyna Sroczyńska, Justyna Swat i Anna Tur wraz z uczniami klas PdP.
Strzałka w lewo: POWRÓT