Pole tekstowe: DZIEŃ MAMY 2012

         Dzień 24 maja był bardzo wyjątkowym dniem dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Mamy, która została przygotowana przez uczniów starszych i młodszych grup przedszkolnych.

         Na pięknie udekorowanej scenie wystąpiły wszystkie dzieci wraz ze swoimi paniami nauczycielkami. Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem wszystkich przybyłych mam oraz dyrekcji szkoły. Dzieci zatańczyły do piosenek M. Bogdanowicz. Pięknie wyrecytowane przez Dawida, Kamila, Oliwię i Michała wierszyki, dedykowane mamom wzruszyły nas wszystkich. Występ zakończył się złożeniem wspólnych życzeń dla mam. Każda z grup wręczyła swoim mamom własnoręcznie wykonane laurki. Wzruszeń i uśmiechów była moc. Po części oficjalnej zaproszono mamy na słodki poczęstunek oraz wspólne tańce i zabawę przy muzyce.

         Dzieci z dużym zaangażowaniem i wielką radością występowały na scenie czym wzbudziły podziw wszystkich obecnych.. Do przedstawienia przygotowywały się od dłuższego czasu. Mamy nadzieję, że nasza uroczystość wpisze się w przedszkolną tradycję i będziemy ją kontynuować w kolejnych latach.

 

Aneta Kolano

Strzałka w lewo: POWRÓT
Pole tekstowe: „Matka w każdym dziecku widzi kogoś, kim może ono zostać.”
Ks. Jan Twardowski