Pole tekstowe: KONCERT CHARYTATYWNY DLA KRYSTIANA

11 lutego 2021 r. na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbył się koncert charytatywny z udziałem gwiazdy polskiej estrady Eleni.

Strzałka w lewo: POWRÓT

Dochód z imprezy przeznaczony jest na zakup protezy dla naszego ucznia Krystiana, której koszt wynosi 40 tys. złotych.

Doświadczony przez los chłopiec ma w sobie ogromne pokłady radości i zaraża wszystkich swoim optymizmem i wiarą w ludzi. Tak więc tłumnie zgromadzeni na koncercie fani artystki mogli jednocześnie wesprzeć szczytny cel i spełnić marzenie naszego ucznia o odzyskaniu sprawności fizycznej. Publiczność składała się z osób w różnym wieku, gdyż jak wiadomo muzyka łączy pokolenia, a piosenki Eleni na długo zapadają w sercach widzów. Koncert był okazją do dobrej zabawy, a dla niektórych sentymentalną podróżą w świat marzeń i wspomnień.

 

Akcja pomocy dla naszego ucznia i koncert charytatywny były w ostatnich tygodniach skutecznie promowane przez regionalne media, proboszczów stalowowolskich parafii i osoby dla których ważny jest los Krystiana.

Zorganizowanie takiej imprezy w Stalowej Woli jest dowodem na to, że mieszkańcy naszego regionu są wspaniałymi ludźmi którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

 

Monika Pieńczewska

Pole tekstowe: „Aby pomagać, nie wystarczy tylko dobroć. Potrzeba jeszcze odwagi.”
Ks. Jan Twardowski